Naše služby

Fyzioterapie

Pomůžeme předcházet vzniku bolesti pohybového systému, ulevíme od akutní bolesti, odstraníme příčinu obtíží, masáží či zdravotním cvičením vrátíme vašemu tělu rovnováhu a harmonii.

Masáže

Náš tým zkušených fyzioterapeutů a akreditovaných masérů vám pomůže zrelaxovat, uvolnit se, odstranit blokády a znovunastolit rovnováhu a harmonii vašeho těla.

Biorezonance

Biorezonanční detoxikace se provádí přístrojem Bicom Optima, který je založen na principech Tradiční čínské medicíny. V západní Evropě se tato metoda v lékařství používá více jak 25 let, vedle homeopatie a akupunktury se řadí do oblasti tzv. komplementární medicíny.

Čínská medicína

Jedinečný léčební systém starý tisíce let. Odstraňuje nerovnováhu Jinu a Jangu, harmonizuje činnost mezi orgány. Léčba je spojena s akupunkturou, využitím bylin (fototerapie) nebo tradiční čínskou masáží Tuina. Uplatňuje se jak u problémů pohybového aparátu, tak i u řady vnitřních nemocí, psychosomatických potížích, v gynekologii a pediatrii.

Jóga

Nemáte rádi hromadná cvičení? Náš tým zkušených lektorek se vám bude věnovat individuálně, dle vašich potřeb sestaví zdravotní cvičení či cvičení jógy.