Jsme tu, abychom vám poskytli komplexní preventivní péči. Vrátíme vašemu tělu potřebnou rovnováhu a harmonii. Pečovat o vás bude tým odborně vyškolených terapeutů z oblasti fyzioterapie, čínské medicíny či biorezonanční detoxikace.

Centrum preventivní péče Balance Point vzniklo na základě přesvědčení, že harmonie a rovnováha našeho organismu záleží z velké části na nás samotných. Specialisty, kteří o Vás budou v našem centru pečovat, spojuje názor, že člověk by měl být do jisté míry sobecký a myslet na sebe. Přiměřené sobectví je zdravé a v konečném důsledku pozitivně ovlivní i život našich blízkých, protože vyrovnaní lidé v dobré kondici kolem sebe šíří pohodu. Doma, mezi přáteli i v práci. Hýčkejte své tělo i duši. Jsou to spojené nádoby a balanc jim velmi prospívá. 

Lidské tělo je vybaveno schopností samouzdravování. Naší snahou je podpořit tento proces přírodními a netoxickými terapiemi. Odstranit příčiny obtíží, které vyvolaly nesoulad v našem těle, uvolnit blokády a funkční zátěže a nastolit opětovnou rovnováhu a harmonii. Uplatňujeme celostní přístup, a zároveň každého klienta vnímáme jako individualitu. Terapie volíme s ohledem na jeho momentální rozpoložení, ale také s přihlédnutím k ročnímu období. Je to logické – náš organismus je citlivý „stroj“, který velmi senzitivně reaguje na vnější podněty. 

V našem centru na vás dýchne vlídná, téměř rodinná atmosféra. Pečovat o vás bude tým odborně vyškolených terapeutů z oblasti fyzioterapie, čínské medicíny či biorezonance, které jsme kromě odborných znalostí vybírali i s důrazem na hluboce lidský přístup. Naším cílem je, abyste si u nás odpočinuli, cítili se komfortně a rádi se k nám vraceli. 

Těšíme se na vás!

Váš tým Balance Point