Kouření je jedním z nejhorších návyků dnešní doby. Biorezonanční metoda je jedním z nejúčinnějších prostředků jak lze tento nešvar rychle a úspěšně odstranit. Jednorázová terapie, žádné léky, bez vedlejších účinků, velmi vysoká úspěšnost a účinné i pro elektronické cigarety. To jsou hlavní výhody celosvětově uznávané metody pomocí přístroje BICOM.

Jak to funguje?

Pomocí biorezonančního přístroje BICOM je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá. Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek.

Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře nevyvolává chuť na cigaretu).

Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven.

Před a po zákroku:

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces trvá 1,5 hodiny. Je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje. I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

K terapii je potřeba nedopalek vaší poslední cigarety vykouřené těsně před terapií (u elektronických cigaret se místo nedopalku používá náplň) ze kterého přístroj nasnímá frekvenční vzorek. Tento vzorek se pak pomocí eliminačního programu přes přiložené elektrody pustí do těla. Tímto se zastaví vaše abstinenční příznaky (nikotinový hlad) a chuť na cigaretu.

Samotný program na odvykání kouření trvá 40 min. Pro zvýšení pravděpodobnosti úspěchu je na počátku terapie spuštěn program na harmonizaci pomocí bachových esencí a program na odstranění blokád na psychické úrovni. Při těchto programech se “vymaže chuť na cigaretu včetně chuti na kouření”. Na závěr terapie je spuštěn program na podporu detoxikace organismu.

Pro úspěch terapie je zásadní, aby klient v den terapie nepožíval kofein, alkohol ani žádné další návykové látky.

Upozornění:

I přes 80% průměrnou úspěšnost terapie na odvykání kouření nelze garantovat úspěch ve všech případech.